Signature Store & Cafe

10:00 Kristýna H. 2 Comments

Not only a store. Not only a cafe. Kavárnu co hledá jméno snad ani představovat nemusím, věřím, že všichni kávomilci tu minimálně jednou byli a pokud ne, mají to na svém seznamu "must visit".  Záliba v oživování míst, které jsou zřejmě již předurčené k zániku, Lukáše Žďárského, Jakuba Zajíce nebo Michala Dolejše vůbec neopouští. Naopak! Ti, kteří stojí za Radlickou kulturní sportovnou a právě Kavárnou co hledá jméno, se pustili do dalšího projektu a na konci října jej odhalili v své celé kráse.

Celý koncept, jehož součástí je právě i Signature Store & Cafe, nese název Vnitroblock. Starý ošuntělý vnitroblok v Holešovicích, o kterém nikdo pořádně nevěděl, kolemjdoucí si ho vůbec nevšímali. Ale pak přišla tahle partička mladých lidí, kteří se rozhodli, že to změní. Že vloží svou energii, nekonečnou píli a vůli tohle místo oživit. Vnitroblock je tak multifunkční projekt, kde na jednom prostoru najdete tančírnu, kavárnu, redakci magazínu, obchod s originální autorskou módou nebo pidikino.

Když si zadáte do Googlu heslo Vnitroblock, vyjede vám toho spousta. Mluví se o tom, ví se o tom a ještě se o tom hodně mluvit bude. A vy? Vám nezbývá nic jiného, než se tam jít podívat na vlastní oči. Fakt! Když ne si zatančit nebo si koupit nový kabát, tak si tu dejte alespoň skvělé kafe z liberecké pražírny Nordbeans. Věřím, že vás nezklame. Stejně jako celý koncept tohoto projektu. Opět tleskám!

Vnitroblock / Signature Store & Cafe
Tusarova 791/31
Praha 7 - Holešovice

Po-Pá 11:00 - 22:00
So-Ne 11:00 - 19:00


2 komentáře:

  1. To je parádna kaviarnička :):) Taká pekná obývačka - povedal môj manžel a ten gauč!!! Robíš pekné foto.

    OdpovědětVymazat

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️