Designblok´14

11:05 Kristýna H. 0 Comments

Letos tomu bylo poprvé, kdy jsem navštívila Designblok, a to hlavně díky Martině. :) Byla to taková spontánní akce ve smyslu "co budeme dnes dělat?", takže této akci jsme věnovali pouze jedno odpoledne. Určitě by to ale chtělo víc času, abychom prošli všechna místa po Praze, kde se Designblok konal. My jsme navštívili pouze superstudio v hotelu Evropa na Václavském náměstí a superstudio Hra v Mikulandské. A i tak jsme obojí nezvládli projít celé. V hotelu Evropa bylo milion lidí, takže tam to bylo bohužel mírně nekomfortní, i když Cipís byl na větvi ze všech těch designových světýlek. :) A my jsme měli skoro větší zážitek z prostoru secesního hotelu Evropa než ze všech těch designových kousků. Tak snad příští rok opět! :)

It´s my first visit at Designblok ever (thanks to Martina). It was spontaneous desision and we were there only one afternoon. But there are so many things to see and one afternoon isn´t much. We visited superstudio in Evropa hotel and "Game" in Mikulandská street. Evropa hotel is beautiful Art Noveau place and hotel itself was better experience than designers... :)) So I will look forward to seeing Designblok 2015!Use the KÁČA :))
Muži, kteří studují flitrované LEE džíny :))
Nemůžu si pomoct, ale AirMaxům jsem nějak nepřišla na chuť...
Cipís v Nike Womenzone nejvíce ocenil medicimbaly!
Byly jste také na Designbloku? Co se vám líbilo nejvíc? :)
Pokud se vám líbí tento blog, budu ráda, když mu dáte hlas v anketě Blogerka roku. :) Děkuji! 
  
Did you visit Designblok too? What was your favourite?Do you like Lady Kerstyn´s blog? Don´t forget to give a vote - Blogger of the Year. Thank you so much! :)


0 komentářů:

⭐️ Všem moc děkuji za komentář! ⭐️